Home | Over Buyitdirect | Contact | Klantenservice | Favorieten
Welkom op de Masugro shop van buyitdirect

Winkelwagen   bekijk/wijzig inhoud
U heeft nog geen producten in de winkelwagen.

0 items: € 0,00 
Bekijk winkelwagen | Afrekenen
088 - 7077 804
 registreren | login

Wireless Accessoires

 
sorteer op:
resultaten per pagina:
 
Filter op trefwoord
 
 

Fabrikant

 
 
Voorraad
 
 
Prijs
 
 
Wireless Network USB adapter, Antenne, Bluetooth dongle, etc
 
Vergelijken

USB Bluetooth Dongle

Eminent artikelnummer: EW1085
€ 13,00 excl. btw
€ 15,73  incl. btw
direct uit voorraad
Ewent USB Bluetooth dongle
Vergelijken

Ewent USB Bluetooth dongle

Ewent artikelnummer: EW1085
€ 13,54 excl. btw
€ 16,38  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link N USB Adapter standard
Vergelijken

TP-Link N USB Adapter standard

TP-Link artikelnummer: TL-WN821N
€ 14,42 excl. btw
€ 17,45  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link 150M WLAN USB-HIGH-GAIN-Stick
Vergelijken

TP-Link 150M WLAN USB-HIGH-GAIN-Stick

TP-Link artikelnummer: TL-WN722N
€ 14,42 excl. btw
€ 17,45  incl. btw
direct uit voorraad
USB-ADPTR
Vergelijken

USB-ADPTR

ASSMANN artikelnummer: DN-30210-1
€ 15,38 excl. btw
€ 18,61  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link PoE-Splitter nach IEEE 802.3af
Vergelijken

TP-Link PoE-Splitter nach IEEE 802.3af

TP-Link artikelnummer: TL-POE10R
€ 15,64 excl. btw
€ 18,92  incl. btw
direct uit voorraad
Asus Black Bluetooth Dongle USB
Vergelijken

Asus Black Bluetooth Dongle USB

Asus artikelnummer: 90IG0070-BW0600
€ 17,61 excl. btw
€ 21,31  incl. btw
direct uit voorraad
Bluetooth 4.0 USB adapter
Vergelijken

Bluetooth 4.0 USB adapter

Trust artikelnummer: 18187
€ 18,04 excl. btw
€ 21,83  incl. btw
direct uit voorraad
CISCOAIRONET AIR LINE CORD CENTRAL EUROPE SPARE
Vergelijken

CISCOAIRONET AIR LINE CORD CENTRAL EUROPE SPARE

Cisco artikelnummer: AIR-PWR-CORD-CE=
€ 18,10 excl. btw
€ 21,90  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link 300M WLAN USB-HIGH-GAIN-Adapt.
Vergelijken

TP-Link 300M WLAN USB-HIGH-GAIN-Adapt.

TP-Link artikelnummer: TL-WN822N
€ 18,12 excl. btw
€ 21,93  incl. btw
direct uit voorraad
AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter
Vergelijken

AC600 Nano Wi-Fi USB Adapter

TP-Link artikelnummer: ARCHER T2U NANO
€ 18,35 excl. btw
€ 22,20  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link PoE-Injektor nach IEEE 802.3af
Vergelijken

TP-Link PoE-Injektor nach IEEE 802.3af

TP-Link artikelnummer: TL-POE150S
€ 18,35 excl. btw
€ 22,20  incl. btw
direct uit voorraad
1040/1140/1260/3500 UNIVERSAL MOUNTING BRACKET
Vergelijken

1040/1140/1260/3500 UNIVERSAL MOUNTING BRACKET

Cisco artikelnummer: AIR-AP-BRACKET-2=
€ 18,50 excl. btw
€ 22,38  incl. btw
direct uit voorraad
StarTech Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter
Vergelijken
€ 18,81 excl. btw
€ 22,76  incl. btw
direct uit voorraad
WIRELESS LAN USB 2.0 ADPTRUSB ANTENNA
Vergelijken

WIRELESS LAN USB 2.0 ADPTRUSB ANTENNA

ASSMANN artikelnummer: DN-70543
€ 19,14 excl. btw
€ 23,16  incl. btw
direct uit voorraad
TP-Link Gigabit SFP module Up to 550/275m distance
Vergelijken
€ 19,60 excl. btw
€ 23,72  incl. btw
direct uit voorraad
SFP 1000BASE-SX LC MiniGBIC Mm 1000Base-SX Gigabit SFP (mini-GBIC) transceiver module multimode (50/125?m or 62.5 / 125?m) Mini-GBIC LC connector IEEE 802.3 Cla
Vergelijken
€ 19,60 excl. btw
€ 23,72  incl. btw
direct uit voorraad
AC600 Wi-Fi USB Adapter 1T1R 433Mbps at
Vergelijken

AC600 Wi-Fi USB Adapter 1T1R 433Mbps at

TP-Link artikelnummer: ARCHER T2U V3
€ 19,74 excl. btw
€ 23,89  incl. btw
direct uit voorraad
Targus Bluetooth 4.0 Adapter USB. Bluetooth.
Vergelijken
€ 20,54 excl. btw
€ 24,85  incl. btw
direct uit voorraad
DS457 Accessory: Mounting bracket for ad DS457 Accessory: Mounting bracket for adapting DS457 to fit into holes for MS320x
Vergelijken
€ 20,57 excl. btw
€ 24,89  incl. btw
direct uit voorraad